Pilavcı İzmir Firması

Pilavcı İzmir firması resmi kuruluşu 2010 yılıdır. Öncesinde de çeşitli restoranlarda çıraklıktan başlayan serüven ve emek süreci vardır.

Çeşitli düzeylerde restoran mutfaklarında çalışarak kalfalık ve ustalık sonrası kurumsal düzeyde profesyonel hizmet sunmak amacı ile pilavcı İzmir firması kuruluşu yapıldı.

Resmi kuruluş için gerekli evraklar, yetki ve yeterlilik belgeleri alınarak pilavcı İzmir firması açılışı yapıldı.

Burada kurulan elbette sadece bir firma değil aşçılık mesleğinde somutlaşan tecrübe ve emeğin bir kimliğe kavuşturulmasıydı.

İzmir Pilavcı Firması

İzmir pilavcı firması için gerekli olan pilavcı aracı tam donanımlı yapılarak ve gezici ekip oluşturularak hizmete başlandı.

Hizmete başladığı günden bu yana denebilir ki binlere varan referanslar oluştu. Her yeni iş yeni bir deneyimdi ve yeni özellikler kazandırdı.

Nereden pirinç, yağ, bulgur ya da tavuk veya et alınacak, hangisi daha kaliteli sağlıklı olur sorularının cevabı bile emek ve hizmet ile bulundu.

İzmir pilavcı firması için işinde ehil, firmayı ve pilavcı mesleğini temsil edecek ekip oluşturmak, kalıcı kadro kurmak deneyimler ile gerçekleşti.

İnsanların en yakınını kaybettiği anda mevlit pilavı yapıp sunmak, o ruh haline ortak olmak, saygı ve özenden taviz vermemek bu mesleğin en hassas yanlarından biridir.

İzmir pilavcı firması için hizmet sadece pilav yapıp dağıtmak değil, en leziz pilavı yaparak, o atmosferin ruhuna uygun sunum yapabilmektir.

İzmir Pilavcı Firması Hizmetleri

İzmir pilavcı hizmetleri şöyledir. Siz kaç kişilik misafir topluluğunuza, hangi pilav türünü istediğinizi ve yanında ayran ve benzeri garnitürü talep ettiğinizi bize iletiyorsunuz.

Biz sizin bizden istediğiniz hizmet için malzemeleri hazırlıyoruz. İstediğiniz adreste ve saatte misafirlerinize İzmir pilavcı firması hizmetlerini sunuyoruz.

İzmir pilavcı firması hizmetleri, pilav yapımı, servisi ve ortaya çıkabilecek atıkların toplanması dahil her şeyi içermektedir.

Daha detaylı tüm hizmetlerimiz için dilerseniz İzmir pilavcı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


İzmir Pilavcı Firması