İzmir Kavurmalı Pilav

Özellikle mevlit denince akla gelen ilk şey etli pilavdır. Cezbedici kokusu ve iştah arttırıcı görüntüsü sayesinde, bir tabak ile asla doyulamayacak bir lezzettir. İzmir kavurmalı pilav, ağızda dağılan yumuşak etin, tereyağlı nefis pilav birleşiminden türetilen, geleneksel bir yemektir.

İyi ya da kötü, tüm özel günlerimizde, davetli misafirlere sunduğumuz İzmir kavurmalı pilav, yapması oldukça maharet isteyen bir yemektir.

Etin pişme derecesi hassas ölçütlere bağlı olduğundan, bilinen kıvamı yakalamak oldukça güçtür.

Çok sayıda katılımcıya ikram edilmesi gereken pilav miktarı, büyük kazanlarda yapılması gerekecek kadar fazladır.

Dolayısıyla büyük ölçülü yemekleri pişirmek, yalnızca profesyonel aşçıların yapabileceği düzeydedir.

Kavurmalı Pilav Hizmeti

Onlarca yıllık tecrübeye sahip olan aşçılarımız, çok katılımcısı olan etkinliklerde, yeterli yemeği kısa sürede çıkararak, en iyi kavurmalı pilav hizmeti vermemize yardımcı olmaktadırlar.

Kültürümüzde et yemekleri kıymetli misafirler için hazırlanan, gösterişli bir ikramdır. Hayır için yaptığınız pilav dağıtımlarında, kavurmalı pilav hizmeti yaptığınız ziyafeti daha zengin gösterecektir.

Ustalarımız enfes pilavları et ve kemik suyunda pişirmektedir. Böylece etin kendine has tadına, doyasıya varabilirsiniz. Misafirlerin teşekkürlerini kabul etmeniz, onların hayır dualarına nail olmanız, bizim memnun olmamız için yeterlidir.

İzmir Kavurmalı Pilav Dağıtımı   

Özellikle mevlit olmak üzere, cenaze törenleri, kutlamalar, kurumların pilav günleri ve diğer tüm özel günlerde, hayır yapmak maksadıyla İzmir kavurmalı pilav dağıtımı yapılır.

Profesyonel ekibimizin etkinlik alanına getirdiği seyyar araç ile, dağıtım gerçekleştirilir. Gerekli  elektrik tüp gaz ve diğer tüm kap kaşık peçete gibi ihtiyaçlar, aracımızda mevcuttur.

Etkinlik sonrasında çevrede oluşması beklenen, kullanılmış kap kaşıklar, atık toplayan personellerimiz tarafından toplanır. Böylece arkamızda çevreyi kötü etkileyecek bir iz kalmamış olur.

Kavurmalı Pilav Fiyatı

Kavurmalı pilav fiyatı, kullanılacak olan etin niteliğine ve ikramın yapılacağı kişi sayısına göre belirlenen maliyettir. Günümüz şartlarında et fiyatları göz önüne alınınca, mantıklı bir bütçe belirlenebilmektedir.

Ürünlerimiz bakanlık tarafınca onaylandığından dolayı, halk sağlığına zararlı olabilecek ucuz ürünleri kullanmaktan kaçınmaktayız.

Kavurmalı pilav fiyatı için şok kampanyalar sunan bazı merdiven altı firmalar, sağlıksız ve tarihi geçmiş et kullanabilmektedir.

İyi bir araştırma sonucu, birkaç kavurmalı pilav firmasından fiyat alabilirsiniz. Eğer pişirme öncesi et kimliklerini inceleme şansınız olursa, etin ne zamana kadar tüketilmesi gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir pilavcı firmamızın tamamen şeffaf olduğu bu konuda, dilediğinizce kontrol etme hakkına sahip olduğunuz gibi, hemen bizimle İzmir pilavcı telefon numaralarımızdan iletişime geçmeniz durumunda harika fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


kavumalı pilav izmir