İzmir Pilavcı

Düğün, nikah, açılış, özel davet, mevlit gibi misafir yoğunluğunun kalabalık olduğu organizasyonlarda taze, sıcak ve leziz pilavlar yapıp servis hizmeti verene yerelde İzmir pilavcı denmektedir.

İzmir pilavcı bir gezici hizmet türüdür. Bunun için özel tasarlanmış araçlar ile hizmet sunulmaktadır. Gezici pilavcı hizmeti için mesleğinin ehli aşçılar hizmet sunmaktadır.

Hiç ara vermeden, kesintisiz olarak 2010 yılından günümüze İzmir pilavcı hizmeti veriyoruz. İzmir ve yakın illerde sanırız ki pilav dağıtmadığımız cami, sokak, okul yok gibidir.

İzmir pilavcı dendiğinde akla gelen ilk firma, pilavcı ekip olmayı amaç ediniyoruz ki bu amacımız için hayli yol almış durumdayız.

Tabi ki pilavcı dendiğinde Türkiye markası olmayı ülkenin her şehrinde pilavcı hizmeti sunmayı ilerisi için hedef olarak belirlemiş durumdayız.

Gezici İzmir Pilavcı

Gezici İzmir pilavcı ister pilavcı firmasının mekanında ister sizin verdiğiniz adreste, pilavın yapılarak, pilav arasında servis hizmetine denmektedir.

Gezici İzmir pilavcı dendiğinde, her mekana her zaman yaptığı pilavı getirerek servis eden firmaların hizmeti akla gelir.

Biz, gezici İzmir pilavcı ekibi ile her mekana her saatte pilav getirerek, profesyonel servis yapan firmayız.

Pilavcı İzmir Hizmetleri

Pilavcı İzmir hizmetleri yurttaşın isteğine göre şekillenmektedir. Kaç kişilik pilav, pirinç pilavımı, bulgur pilavımı, tavuklu mu, nohutlu mu, kavurmalı mı, yanında ayran veya farklı içecek isteniyor mu, nerede, ne zaman bu hizmet verilecek?

Pilavcı İzmir hizmetleri için bizden hizmet istendiğinde biz sizden hizmetin tüm detaylarını alır ve not ederiz.

Ülkemizin bilinen onaylı sağlıklı, mümkün olan doğal ürünlerinden pirinç, bulgur yağ veya diğer tüm malzemelerimizi alırız. Siz istediğinizde bunları denetleyebilirsiniz.

Hizmetin verileceği ana denk gelecek şekilde pilav hazırlanır ve hizmetin verileceği yere özel donanımlı pilavcı araç ile taşınır.

Bu taşınma süresinde pilavın sıcak ve taze kalması için taşıyacak araçta özel donanım oluşturulmuş durumdadır.

Hazır olan konuklarınıza özel servis kaselerine pilav hazırlanır. Garnitür varsa hazırlanır. Garnitürü ile birlikte misafirlerinize sunum yapılır.

Firmamızın tüm hizmetleri için pilavcı linkine göz atmanız da faydanız olur.


Pilavcı İzmir