Nohutlu Pilav

Nohutlu pilav İzmir; özel günlerinizde, düğünde, mevlitte, kermeste, cenazede  hayır amacıyla gerçekleştirilen nohutlu pilav  hizmetini vermektedir.

Bir işe giriş yaparken, önemli bir sürecin ilk aşamasında, ölmüşlerimizi yad ederken veya gerçekleşen dualarımıza minnetimizi göstermek için hayır yapmak, halkımızın kültüründe yer alan çok güzel ve anlamlı bir eylemdir.

Bunlardan biri de, sevilen bazı gıdaların sokakta veya istenilen ortamlarda ücretsiz şekilde halka sunulmasıdır.

Nohutlu pilav da kolaylıkla servis edilen ve halkımızın büyük bir beğeniyle tükettiği bir yiyecektir. Aynı zamanda lezzetli ve doyurucu bir sokak yiyeceğidir diyebiliriz.

Nohutlu pilav İzmir; müşterilerimizin isteklerin doğrultusunda ve hijyenik koşullarda istenilen ürünü hazırlayarak sizler adına halka veya yakınlarınıza servis eder.

Hayra Nohutlu Pilav

Hayra nohutlu pilav dağıtmak, İzmir’de yaygın bir gelenek haline gelmiştir. İzmir sokaklarında gezerken sıkça nohutlu pilav dağıtan mobil araçlar görmek mümkündür.

Nohutlu pilav, hayrına dağıtılan gıdaların sadece bir çeşidi olmaktadır. Kavurmalı pilav, lokma dökümü gibi gıdalar da bu anlayışla ücretsiz şekilde dağıtılmaktadır.

Halkımız düğün, sünnet, cenaze, adak ve bunun gibi birçok hayra vesile olmasını dilediği durumlarda bu eyleme yönelir.

Kent yaşamının eskisinden çok daha hızlı ve zorlu olması, eskisi gibi bu gıdaların evlerde hazırlanıp dağıtılmasını zorlaştırmıştır. Bu nedenle bizim gibi firmalar belli bir ücret karşılığında bu hizmetleri vermektedir.

Dilerseniz yeni açtığınız işyerinizin bereketli olması amacıyla, dilerseniz yeni doğan sağlıklı bebeğinizin yarattığı mutluluğu paylaşmak amacıyla, dilerseniz tuttuğunuz adağınızın gerçekleşmesi amacıyla, dilerseniz de geleceğe dönük güzel beklentilerinizi dualarla desteklemek amacıyla hayra nohutlu pilav dağıtabilirsiniz.

Sahip olduğumuz iyi ekipmanlar, işinin ehli aşçılarımız, mobil araçlarımız ve servis elemanlarımız ile hayra nohutlu pilav hizmetini kusursuz ve hijyenik temelde veriyoruz.

Nohutlu Pilav Hizmeti

Nohutlu pilav hizmeti vermek için öncelikle gereken sağlıklı koşullara ve hijyene duyarlı personele ihtiyaç vardır.

Söz konusu gıda olunca şakaya gelmez. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve ürünün ustalıkla hazırlanması ciddi bir konudur.

Sağlık endişelerinin zirveye çıktığı bu zamanlarda lütfen sağlıksız şekilde hizmet veren kişilerden-kurumlardan hizmet almaktan kaçının.

İşletmenin yeterliliklerini, referanslarını sorgulayınız. Bunları yapmazsanız, sonrasında yapacağınız hayır işleminde  de sorunlar çıkabilir. Bir hayır işlemi yaparken kimse böyle bir durumla karşılaşmak istemez.

Biz nohutlu pilav hizmetini verirken bunlara büyük özen gösteriyoruz.

Nohutun, pirincin, yağın kalitelisini kullanıyoruz. Pilavı hazırlayan aşçılarımız yılların tecrübesine sahip ve hijyenik esaslar doğrultusunda çalışmaktadır.

Tercihlerinize göre ürünleri çeşitlendirebiliyoruz. Dilerseniz pilavın yanına içecek ekleyebiliyoruz. Talep ettiğiniz yer ve zamanda hatasız bir şekilde hizmet veriyoruz.

Her ne kadar nohutlu pilav hizmetini bir ücret karşılığında yapıyor olsak bile, sizleri temsil ettiğimizi unutmadan nazik bir şekilde dağıtımını yapıyoruz.

Bu hizmeti verirken insanlar çoğunlukla  bizi gördükleri için eylemin maneviyatına uygun bir yaklaşımla hizmetimizi tamamlıyoruz.

İzmir Nohutlu Pilav Fiyatı

İzmir nohutlu pilav fiyatı; taleplerinize göre farklılaşabilir. Bazı genel standart fiyatlarımız olsa bile pilavın içeriğini zenginleştirmek isterseniz veya yanında içecek gibi talepleriniz olursa buna bağlı olarak bir fiyat oluşmaktadır.

Tabi ki, talep ettiğiniz pilav miktarı da fiyatı etkilemektedir.  Tüm bu nedenlerden dolayı bizimle iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Bunu yaptığınızda taleplerinize göre uygun fiyatlar belirleyebilir ve yine sizi kampanya-indirim olanaklarından da faydalandırabiliriz.

Nohutlu pilav İzmir; kaliteli ürünü ve servisi uygun fiyatlar ile sunmayı amaçlamaktadır. Bizce bir hayır işleminde olması gereken de budur. Daha fazla bilgi için İzmir pilavcı sayfasına bakabilirsiniz. Bize pilavcı telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


Nohutlu Pilav İzmir